úterý a čtvrtek - 15:45 h

Ne 20.11.2016 / Baník Osek - Baník Modlany "B" 8:2 ( 2:1 )

Baník Osek - Baník Modlany "B"
8:2 ( 2:1 )
Branky: 10. Pavel Váňa, 16., 75. a 78. Říha, 62. Štainz, 65. Jaroslav Procházka, 80. Netáhlo, 87. Jakub Procházka - 9. Efler, 83. Ludwick

Sestava: Pěknice - Čarady (78. Novák), Patrik Váňa, J. Mašek, Řezáč (46. Vlček) - Jakub Procházka, Jaroslav Procházka, Říha, Ježek (77. Netáhlo) - Pavel Váňa, Štainz (66. Kroft st.)

ČK: 0:1 - 27. Šedina
V posledním podzimním kole zavítal mimořádně na náš umělý trávník Baník Modlany „B“ posílen minimálně o dva hráče A-týmu. V první půli se hrál fotbal nahoru dolů a v 9. minutě šli po rohovém kopu hosté do vedení. O minutu později ale upláchl modlanské obraně Pavel Váňa a srovnal stav. O 6 minut později se prosadili také domácí z rohového kopu, kdy skóroval Ota Říha. Za dalších 10 minut unikal znovu Pavel Váňa sám na branku, ale byl podražen a následovala jasná červená karta pro hostujícího stopera. V prvním poločase měla ještě obě družstva velmi dobré příležitosti, ale hosté trefili tyč a domácí Říha a Jaroslav Procházka z dobrých pozic netrefili branku. Ve druhé půli měl míč na kopačkách spíše domácí Baník a uklidňující branka visela ve vzduchu. Tu se podařilo trefit až paliči podzimu Petru Štainzovi, který si nejprve narazil o brankáře a poté do prázdné zvýšil na 3:1. O pár minut později se prosadil individuální akcí také Jaroslav Procházka. Na hostech byla vidět frustrace, kterou si občas vybíjeli na našich hráčích, k ničemu to hostům ale nepomohlo. V rozmezí 3 minut dalšími dvěma brankami zkompletoval hattrick Ota Říha. V 80. minutě založil Petr Kroft autovým vhazováním rychlou akci, na jejíž konci stál Patrik Netáhlo, který svou první brankou v oseckém dresu jen prohloubil modlanské neštěstí. Hosté se dočkali čestného úspěchu, když po krásné individuální akci hostujícího Kupky vstřelil druhou branku Modlan Ludwick. Poslední slovo ale měli osečtí, když se hlavou po rohovém kopu prosadil Jakub Procházka a nasadil osmý korálek na šňůrku vstřelených branek. Ačkoliv fanoušci začali vyvolávat „deset“, tak další branky se už nedočkali a Baník Osek se tak rozloučil s podzimní částí vysokým vítězstvím 8:2 nad Baníkem Modlany „B“.