úterý a čtvrtek - 15:45 h

12.kolo - So 10.11.2018 / Baník Osek - FK Libochovice 10:0 ( 4:0 )

Baník Osek - FK Libochovice
10:0 ( 4:0 )

Branky: 3. a 38. Štainz, 10. Patrik Váňa, 40., 69. a 73. Pour, 47., 65. a 88. Pavel Váňa, 84. Říha

Sestava: Pěknice - Košťál (46. Čarady), Patrik Váňa, J. Mašek, Slavík - M. Kubásek (46. Pavel Váňa), Říha, Procházka (75. V. Müller), Kastl (46. Prášek) - Štainz (46. M. Mašek), Pour
Ve 12. kole jsme nastoupili do utkání jako jasní favorité. Do Oseka přijel tým FK Libochovice, který se zatím bez jediného bodu usadil na poslední příčce. Osečtí hráči nic nepodcenili a již v poločase si vytvořili důležitý náskok. Ve druhém poločase se dařilo skóre navyšovat, až se nakonec zastavilo na dvouciferné hodnotě v podobě výsledku 10:0. Pro tým jistě důležitá výhra, důležité 3 body a po překvapivé domácí ztrátě Duchcova také posun na třetí místo tabulky. O postavení týmu po podzimní části rozhodne až poslední kolo. V případě výhry náš tým přezimuje na medailových pozicích a vylepší podzimní klubový rekord v krajských soutěžích z roku 2011, kdy Osek získal po podzimu 28 bodů a přezimoval na druhém místě. V opačném případě hrozí mužstvu i pokles až na 5. místo.