7.kolo - Ne 7.10.2018 / FK Litoměřicko "C" - Baník Osek 4:1 ( 1:1 )

FK Litoměřicko "C" - Baník Osek
4:1 ( 1:1 )
Branky: 37., 49., 79. a 85. Císař - 39. Pour

Sestava: Divíšek - Košťál, Patrik Váňa, J. Mašek, Slavík - M. Kubásek (46. Koppa), S. Kubásek, Říha, Kastl (70. Prášek) - Pavel Váňa (46. Hladík), Pour
V 7. kole vyjel osecký Baník ke svému třetímu výjezdu, tentokrát do Mlékojed, kde své domácí zápasy hraje Litoměřicko "C". Hned od začátku se domácí do oseckých zakousl a osečtí naopak soupeři šance svými naivními chybami nabízeli. Na první branku z 37. minuty ještě dokázal reagovat po rozehrávce přímého kopu na krátko Víťa Pour a poločas tak Osek šel do kabin ještě z poměrně příznivým výsledkem 1:1, ale ve drurhém poločase se nedařilo přiblížit k branc soupeře, který naopak jednoduchou, ale účinnou hrou rozhodl ve svůj prospěch výsledkem 4:1. Tentokrát se oseckým opravdu nedařilo. Výjimkou byl pouze Josef Divíšek v brance, který ještě několik stoprocentních šancí domácích zlikvidoval. V dalším kole přívítá osecký Baník na domácím hřišti lídra soutěže SK Liběšice.